Zespół

Bogusława Kopczak
Prezes Zarządu

biegły rewident posiadająca bogate doświadczenie w świadczeniu usług badania i przeglądów sprawozdań finansowych, przeglądów due diligence oraz doradztwa księgowego i podatkowego w Polsce i zagranicą.

Anna Bieniek
Wiceprezes Zarządu

absolwentka wydziału ekonomicznego w WSIiZ w Rzeszowie, Kierownik Biura – główny księgowy, od 2012 roku na stanowisku Wiceprezesa Zarządu

Stanisław Król
Wiceprezes Zarządu

Biegły rewident z kilkuletnim doświadczeniem w świadczeniu usług doradczych oraz badania sprawozdań finansowych.

 • Biegli współpracujący z EKSPERT Open or Close

   

  Małek Jadwiga
  biegły rewident

  z wieloletnią  praktyką w audycie i usługach doradczych z zakresu rachunkowości i finansów. Doświadczenie zdobywała przede wszystkim pracując w instytucjach finansowych, firmach produkcyjnych oraz we współpracy z  największymi firmami audytorskimi w badaniu  sprawozdań finansowych.

  Joanna Bystrzycka
  biegły rewident

  posiada bogate doświadczenie w  badaniu sprawozdań finansowych i dotacji unijnych, w projektach typu due dilligence oraz usługach doradczych z zakresu rachunkowości, i doradztwa podatkowego,  przeglądu i oceny systemów zarządzania ryzykiem, przeglądu i oceny systemów kontroli wewnętrznej.

  Zofia Żurek
  biegły rewident

  posiada bogate doświadczenie w audycie finansowym, przeprowadzaniu ekspertyz i analiz finansowych, badaniu przekształcenia firm oraz praktyczne doświadczenie w kierowaniu finansami w dużych firmach produkcyjnych.

  Łucja Starzyk
  biegły rewident

  posiadająca doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz  długoletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg wg uor i MSR/MSSF.

  Janina Talar
  biegły rewident

  wysokiej klasy specjalista w zakresie rachunkowości i podatków. Posiadająca doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz długoletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg spółek kapitałowych. 

  Danuta Szetela
  biegły rewident

  posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zarówno według polskich zasad rachunkowości, jak i według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Długoletni trener w obszarze rachunkowości.

  Krystyna Bal
  biegły rewident

  posiada długoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług badania sprawozdań finansowych w spółkach prawa handlowego, w przedsiębiorstwach osób fizycznych oraz w jednostkach samorządu terytorialnego.

  Helena Aab
  biegły rewident

  posiadająca doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych, jednostek z branży ochrony zdrowia.

  Petronela Giszter
  biegły rewident

  posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz jednostek z branży ochrony zdrowia i spółdzielniach oraz w przeprowadzaniu ekspertyz, analiz finansowych i badaniu przekształceń firm.

  Władysława Górecka
  biegły rewident

  biegły sądowy posiadająca doświadczenie w świadczeniu usług badania sprawozdań finansowych oraz usługach doradczych z zakresu rachunkowości i doradztwa podatkowego oraz długoletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg.

  Zofia Kwaśnik
  biegły rewident

  posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz długoletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg zarówno spółek kapitałowych jak i jednostek budżetowych.

  Czesława Magierska
  biegły rewident

  posiadająca długoletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych, osobowych oraz jednostek z branży ochrony zdrowia.

  Józefa Pawlik
  biegły rewident

  posiadająca bogate doświadczenie w świadczeniu usług badania sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz spółdzielni mieszkaniowych i jednostek z branży ochrony zdrowia.

  Jan Małek
  biegły rewident

  posiada doświadczenie w świadczeniu usług badania sprawozdań finansowych i dotacji unijnych, przeprowadzaniu ekspertyz i analiz finansowych.

  Stefania Motyka
  biegły rewident

  posiadająca bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług badania sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i osobowych oraz długoletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg spółek kapitałowych.

  Teresa Skalska
  biegły rewident

  posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek kapitałowych i dotacji unijnych.

  Anna Walat
  biegły rewident

  posiada długoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług badania sprawozdań finansowych w spółkach prawa handlowego i spółdzielniach mieszkaniowych.

  Teresa Buchta – Jasic
  biegły rewident

  posiadająca doświadczenie w zakresie świadczenia usług badania sprawozdań finansowych w spółkach prawa handlowego, w przedsiębiorstwach osób fizycznych i jednostek z branży ochrony zdrowia.

Kontakt

EKSPERT
BIURO USŁUG FINANSOWO-KSIEGOWYCH I EKSPERTYZ spółka z o.o.

ul. bp.J.Pelczara 6c/6, 35 -312 Rzeszów

tel. 17 853 96 60, 535 566 685
faks 17 850 73 01

e-mail: biuro@ekspert-eurobilans.pl

 

 

Kapitał zakładowy Spółki 145 700,00 zł | NIP 813-02-68-372
Wpis; Sąd Rejonowy, XII Wydział Gospodarczy w Rzeszowie, Nr KRS 0000167811
oraz na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych
w Krajowej Izbie Biegłych Rewidentów – Nr ewidencyjny 206

Serwis EKSPERT Biuro Usług Finansowo-Księgowych i Ekspertyz Sp. z o.o. znajdujący się pod adresem ekspert-audytor.pl używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2017 EKSPERT BIURO USŁUG FINANSOWO-KSIĘGOWYCH I EKSPERTYZ spółka z o.o.